Rubriky
ADVENTURES

Autronic Jídelní židle DCL-393 BR2: Praktický a moderní pomocník pro pohodlné posezení u stolu


Stylový design

Moderní jídelní židle s jednoduchým designem je čalouněná příjemnou hnědou látkou s prošitím sedáku i opěráku. Tato kombinace barev se hodí do mnoha interiérů a dokáže nabídnout příjemné posezení během jídel nebo při práci u stolu.

Vysoce kvalitní materiály

Kovová podnož je lakovaná lesklou barvou v odstínu cappuccino a součástí jsou i černé plastové kluzáky, které snižují riziko poškození podlahy. Díky použití kvalitních materiálů je židle velmi odolná a snadno se udržuje.

Snadná manipulace

Pro snazší manipulaci je židle vybavena kovovým madlem. Díky tomu ji snadno přemístíte nebo přemontujete. Pokud si nejste jisti, jak s montáží židle naložit, nabízíme možnost smontování a balení v demontu.

Vhodné pro domácí interiéry

Jelikož židle jsou montované z několika komponentů, jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do zátěžových prostor. Pokud hledáte praktickou a moderní židli, která se hodí do vašeho domova, nemusíte dále hledat.

Závěr
Autronic Jídelní židle DCL-393 BR2 je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí kvalitní a pohodlnou židli pro svůj domov. Stylový design a kvalitní materiály zajišťují, že tato židle bude dlouho sloužit a příjemně se na ní bude sedět. Pokud hledáte něco, co opravdu stojí za to, můžete si ji objednat na www.maliboo.cz.

Autronic Jídelní židle DCL-393 BR2

Tento článek je sponzorován společností Maliboo.cz.