Rubriky
ADVENTURES

Béžová sametová rohová pohovka Ame Yens Karoto 253 cm – luxusní posezení do každého obývacího pokoje!

Značka Ame Yens přichází s řadou Karoto, která nachází inspiraci ve stylu 60. a 70. let. Pohovka se vyznačuje elegantní, symetrickou formou a jejím charakteristickým znakem jsou zkosené područky, které vám tak poskytnou maximální komfort. Jednoduchá, minimalistická a nadčasová forma pohovky Karoto doplní mnohé styly nejen moderních, ale například i retro interiérů.

Elegantní design pro každou místnost

Tento produkt je ideálním řešením pro ty, kteří hledají pohovku s neobvyklým designem, která zároveň neztrácí na užitné hodnotě. Pohovka Ame Yens Karoto 253 cm nabízí dokonalý kompromis mezi estetikou a pohodlím, díky čemuž ji můžete bez obav umístit do jakékoli místnosti svého domova.

Příjemné sametové čalounění je navíc vysoce odolné a proto je křeslo vhodné nejen do domácího prostředí, ale také do komerčních prostor. V této kolekci najdete také křesla a dvoumístné i rohové pohovky, díky kterým můžete sjednotit styl nábytku ve svém interiéru.

Béžová sametová rohová pohovka Ame Yens Karoto 253 cm

Důvody, proč si pořídit pohovku Ame Yens Karoto 253 cm

  • Jednoduchý a nadčasový design se hodí do jakékoliv místnosti
  • Vyšší úroveň komfortu díky zkoseným područkám
  • Vysoká odolnost sametového čalounění
  • Možnost kombinovat s dalším nábytkem z kolekce Karoto
  • Unikátní design v duchu 60. a 70. let

Pokud se rozhodnete koupi této pohovky, můžete si být jisti, že vám bude sloužit mnoho let. Protože se jedná o produkt vyrobený na zakázku, vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Naši odborníci jsou vám samozřejmě k dispozici kdykoliv, pokud byste měli nějaké dotazy.

Nečekejte a zařiďte si svou obývací místnost skutečně kvalitním nábytkem od značky Ame Yens!

Koupit pohovku