Rubriky
ADVENTURES

Bílá porcelánová miska Villeroy & Boch New Cottage – dokonalý společník na každý stůl


Bílá porcelánová miska Villeroy & Boch New Cottage – dokonalý společník na každý stůl

Bílá porcelánová miska Villeroy & Boch New Cottage - dokonalý společník na každý stůl alt=“Bílá porcelánová miska Villeroy & Boch New Cottage“>

Tradiční bílý porcelán Villeroy & Boch si zamilujete nejen pro jeho nadčasový vzhled, ale také pro pevnost a odolnost proti nárazům. Právě proto se porcelánové sady nádobí předávají z generace na generaci. Ta dnešní navíc může dát talíř bez obav do myčky i mikrovlnné trouby.

Vlastnosti misky Villeroy & Boch New Cottage

  • Objem: 1,8 litru
  • Průměr: 24 cm
  • Výška: 6,5 cm
  • Barva: bílá
  • Materiál: porcelán

Bílá porcelánová miska Villeroy & Boch New Cottage - dokonalý společník na každý stůl alt=“Villeroy & Boch New Cottage logo“>

Jak využít misku Villeroy & Boch New Cottage?

Možností, jak využít tuto krásnou misku, je celá řada. Je to ideální dárek pro každého, kdo má rád kvalitní a trvanlivé nádobí. Díky svému designu a využití kvalitních materiálů bude miska New Cottage Villeroy & Boch dokonalým společníkem při přípravě nejrůznějších pokrmů. Můžete ji použít jako mističku na salát, na polévku nebo jako servírovací nádobu na připravené jídlo. V kombinaci se stejnými talíři a dalším nádobím vytvoříte na svém stolu skvělou atmosféru plnou elegance a vkusu.

Kde koupit misku Villeroy & Boch New Cottage?

Pokud si chcete tuto misku pořídit, nedělejte si starosti s hledáním. Na Maliboo.cz ji naleznete za skvělou cenu a navíc Vám ji rychle doručí až domů.

Závěr

Villeroy & Boch New Cottage je klasická a nadčasová miska, která se stane krásným doplňkem Vašeho domova. Pokud hledáte kvalitní a nádherný porcelán, který se stane trvalým společníkem Vašeho jídelního stolu, zvolte misku New Cottage. Toto nádobí Vám totiž bude sloužit po mnoho let s nezměněnou kvalitou a krásou.