Rubriky
ADVENTURES

Dřez Blanco Sona 5 S – dokonalý designový kousek v černé barvě!

Každá moderní kuchyně potřebuje dokonalý dřez, který bude nejen praktický, ale také krásně ladit s celkovým designem interiéru.

Dřez Blanco Sona 5 S s elegantním a stylovým tvarem je právě tím správným řešením pro ty, kteří hledají designový kousek s vysokou funkčností.

Nevšední design v kombinaci s kvalitním materiálem

Tento granitový dřez s odkapem v černé barvě s rozměrem 86 x 50 cm vyrobila španělská značka Blanco, která je známá svým smyslem pro detail a nadčasový design s důrazem na kvalitní provedení.

Granitový materiál je velmi oblíbený pro svou odolnost a dlouhou životnost. Dřez Blanco Sona 5 S je také odolný proti poskvrnám a teplotám a díky speciální úpravě povrchu je snadno čistitelný.

Jeho otočná baterie umožňuje snadnou obsluhu a zvládne i velké hrnce. Dřez se hodí pro horní montáž a do skříně minimální šířky 45 cm.

Kompletní příslušenství pro snadnou montáž

Dřez Blanco Sona 5 S je dodáván s kompletním příslušenstvím, jako je výpusť, sifon, příchytky a další, takže jeho montáž bude velmi snadná.

Jelikož se jedná o kvalitní produkt s velkou odolností, můžete si být jisti, že vám bude dřez sloužit po mnoho let s minimálním požadavkem na údržbu.

Ukázka v praxi

Dřez Blanco Sona 5 S

Naše spokojené zákazníky potvrzují, že dřez Blanco Sona 5 S předčil jejich očekávání a stojí za investici do kvalitního produktu s nadčasovým designem.

Přesvědčte se sami, objednejte si dřez Blanco Sona 5 S na našem e-shopu na adrese www.sidonia.cz a získejte dokonalý designový kousek do vaší kuchyně!