Rubriky
ADVENTURES

Elegantní černá sametová jídelní židle pro nadčasový Nordic Living interiér – Alica


Jídelní židle Alica

Pokud hledáte nábytek pro svůj nadčasový Nordic Living interiér, který bude elegantní a zároveň pohodlný, může být jídelní židle Alica tou správnou volbou. Tato židle poskytuje špičkovou kvalitu zpracování, zajímavý design a přítomnost nejmodernějších technologií.

Vynikající elegance

Při pohledu na jídelní židli Alica, ihned pocítíte její eleganci. Krásne černá barva této židle dodává jejímu designu na výraznosti a dodává interiéru vášho domova i obcechuje všemi trendy. Židle se velmi snadno kombinuje se všemi smart nábytkem a dokonale sladí vše s dekorem místnosti.

Pohodlí je důležité

Při výběru jídelní židle důležitou roli hraje pohodlí. Židle Alica je hebké sametové čalounění, díky němuž je sedení na ní oslabující a příjemné. Určitě však abyste si užívali pohodlí sednutí, židle je opatřena stabilní černě lakovanou kovovou podnoží, díky němž bude sedlo velmi pevné a nijak rychle se neodtrhne.

Retro design v moderním stylu

Alica jídelní židle má nezaměnitelný vintage retro design, který se vynikající sladí se s moderním stylem interiéru. Pokud máte rádi netradiční prvky a originální design židle, určitě si vyberete tu správnou.

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě

Pokud se bude vaše jídelní židle Alica špinit a znečišťovat, není třeba se ničeho bát. Dle našich doporučení naneste na bavlněný hadřík, či kousek sametu vlažnou vodu a důkladně dojděte se směru srsti. Díky tomuto způsobu se vám podaří odstranit i ty nejodolnější skvrny a máte jistotu, že vaše jídelní židle bude vypadat jako nová.

Nordic Living černá sametová jídelní židle Alica

Závěr

Jídelní židle Alica je skvělou volbou pro ty, kdo hledají elegantní a pohodlnou židli pro svůj nordic living interiér. Určitě oceníte kvalitu zpracování, moderní design i snadnost údržby. Při výběru této židle dostanete to nejlepší, co může moderní nábytek nabídnout, za skvělou cenu a navíc z pohodlí vašeho domova. Pokud chcete vypadat jako v novém, s vůní interiéru nordic-living interiéru, jednoznačně investujte do jídelní židle Alica.

V případě zájmu její objednání je již možné na stránce https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/nordic-living-cerna-sametova-jidelni-zidle-alica.