Rubriky
ADVENTURES

Ereti – skládací stolička v modro-stříbrném provedení

Ereti je moderní a elegantní skládací stolička (taburet), která se hodí do každého interiéru. V modro-stříbrném provedení působí velmi svěže a moderně. Pokud hledáte praktický nábytek, který Vám ušetří místo, Ereti je ten správný výběr.

Materiál

Stolička je vyrobena z ekokůže a kovu, což jí dodává elegantní vzhled a zároveň je velmi odolná. Díky těmto materiálům je Ereti také snadno udržovatelná a čistá.

Rozměry

Ereti se vyznačuje ideálními rozměry (šxhxv) 30 x 30 x 45 cm, což znamená, že se hodí téměř do každého prostoru. Váha skládací stoličky (taburetu) je pouhých 1,5 kg, takže ji můžete snadno přenášet a umístit kamkoliv budete potřebovat.

Nosnost

Ereti může snést hmotnost až 80 kg, což jí umožňuje sloužit jako pohodlné sezení, např. při setkání s přáteli, nebo jako podnožku pro vaše unavené nohy.

Dodání

Stolička je dodávána v demontu, což znamená, že ji snadno složíte dohromady dle přiložených instrukcí.

Záruka

Ereti skládací stolička (taburet) je kvalitní výrobek s 24 měsíční zárukou. Pokud by se Vám stolička nějakým způsobem poškodila, nebo se s ní něco nestalo během přepravy, můžete ji vrátit a získat novou.

Pořiďte si tuto moderní stoličku ještě dnes a užijte si svůj interiér na maximum! Na tomto odkazu si můžete stoličku objednat za výhodnou cenu.

Ereti stolička
Ereti stolička