Rubriky
ADVENTURES

Expedo Psací stůl KORDA A-6 v sonoma designu s levým uspořádáním

Psací stůl KORDA A-6 je vyroben z kvalitní a odolné desky o síle 16 mm, jejíž okraje jsou chráněny ABS hranou. Stůl je navržen tak, aby splňoval náročné požadavky na kvalitu a design.

Jak už název napovídá, tento psací stůl má levé uspořádání, které ocení zejména leváci. Usazení klávesnice a dalších pracovních úloh do levé části stolu přináší mnoho pohodlí, protože Vám ušetří nutnost každodenního posouvání myši a ukládání dalších pracovních pomůcek.

Prostorová uspořádání a úložné prostory

Jako úložný prostor slouží 3 prostorné zásuvky na pravé nebo levé straně a výsuvný šuplík na klávesnici. Tyto prostory Vám umožní ukládat si všechny potřebné papíry a pomůcky přímo do stolu, takže je můžete mít vždy po ruce.

Vzhledem ke svému modernímu designu bude tento psací stůl skvělou volbou pro Vaše kancelářské prostory a bude se dobře hodit jak pro soukromé účely, tak pro profesionální účely. Výhodou stolu je rovněž snadná montáž, takže jej bude schopen sestavit prakticky každý.

Barevné provedení

Stůl je dostupný ve více barevných provedení, včetně lesklých. V lesklém provedení jsou vždy přední strany zásuvek, ostatní části jsou v matu. Pokud hledáte stylový a moderní psací stůl s lesklým provedením, neváhejte a vyberte si právě tento model.

Pokud si chcete tento nádherný psací stůl pořídit, navštivte prosím naši stránku www.nabytekted.cz.

Shrnutí

Expedo Psací stůl KORDA A-6 je moderní psací stůl s ABS hranou, který nabízí 3 zásuvky a výběr orientace pro leváky i praváky. Je dostupný v lesklých i matných dekorech a je vyroben z kvalitních a odolných materiálů, jako je LTD a PVC. Tento stůl Vám nabízí vše, co byste mohli od psacího stolu očekávat, a je skvělou volbou pro každou kancelářskou místnost.