Rubriky
ADVENTURES

Faro Bavlněné povlečení Lego 025 – 140×200 cm pro milovníky stavebnice Lego!


Originální design pro nejnovější trend!

Faro Bavlněné povlečení Lego 025 – 140×200 cm je nejnovější kolekce povlečení pro děti, která se vyznačuje originálním designem podle nejnovějších trendů. Jedná se o perfektní dárek pro každého milovníka stavebnice Lego!

Barvy přetrvávají i po mnoha vypráních a to díky tomu, že je vyrobeno ze 100% bavlny nejvyšší kvality. Bavlna je materiál, který je znám pro svou trvanlivost a dlouhověkost. Takže pokud hledáte povlečení pro děti, které bude odolné a bude vypadat pěkně i po několika vypráních, rozhodně si vyberte Faro Bavlněné povlečení Lego 025 – 140×200 cm.

Povlečení se zapíná pomoci zipu, takže se nebudete muset trápit s tím, že se vám při spánku povlečení někde posune. Získáte tak dokonalý spánek bez jakýkoliv rušení, což je velmi důležité pro děti, které potřebují svůj klid a pohodu pro správný vývoj.

Podívejte se i na další produkty ze série Lego. Pokud máte doma malého milovníka stavebnic Lego, určitě budete vědět, co má rád a co by jej potěšilo. Protože série Lego je aktuálně velmi populární, můžete si být jisti, že s tímto dárkem určitě uděláte radost.

Specifikace produktu:

  • Materiál: 100% bavlna – jedná se o nejvyšší kvalitu, kterou můžete zakoupit.
  • Prát: 40℃ – nebojte se prát povlečení, pokud bude potřeba.
  • Žehlit při maximální teplotě 200℃ – máte jistotu, že se povlečení rozhodně nesmaží.
  • Sušit při nízkých otáčkách – sušení ve vysokých otáčkách může způsobit poškození tkaniny.
  • Velikost: 140×200 cm + 70×90 cm – ideální velikost pro děti.
Obsahuje certifikát OEKO-TEX – jedná se o mezinárodní testovací a certifikační systém pro textílie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. To znamená, že máte jistotu, že dárek, který si zakoupíte pro své dítě nebo pro dítě blízkého znajmého, bude bezpečný a neškodný pro zdraví.
Faro Bavlněné povlečení Lego 025 - 140x200 cm

Snažíte se najít perfektní dárek pro dítě? Pak rozhodně zvolte Faro Bavlněné povlečení Lego 025 – 140×200 cm, které rozhodně padne do gusta každého milovníka stavebnic Lego. Koupíte si záruku kvality a bezpečnosti, kterou ocení nejen malé děti, ale i rodiče.