Rubriky
ADVENTURES

Idea Matrace s potahem IDEA DREAM: Dokonalá volba pro zdravý a pohodlný spánek v rozměru 90x200x10cm

Spánek je klíčovým pro regeneraci našeho těla a mysli. Proto je velmi důležité investovat do kvalitní matrace, která nám umožní spát pohodlně a zdravě. Pokud hledáte matraci, která splní všechny tyto požadavky a zároveň vás nadchne svým stylovým designem, Idea Matrace s potahem IDEA DREAM je tou správnou volbou.

Kvalitní oboustranná matrace o rozměrech 90×200 cm

Idea Matrace s potahem IDEA DREAM nabízí rozsáhlé možnosti pro dokonalý spánek, které ocení lidé všech věkových kategorií a typů postav. Matrace je rozdělena do 7 anatomických zón různé tuhosti a profilace pěn, což zajišťuje přirozené držení těla a uvolnění svalového napětí. 

Výška matrace je 26 cm, což ji řadí mezi středně vysoký typ matrací a zajišťuje dobrý komfort při spaní. Matrace má dvě strany s různou tuhostí – tyrkysová strana (Hard) značí vyšší tuhost a je zakončena masivním plátem ze studené pěny, oranžová strana (Soft) značí střední tuhost matrace a disponuje unikátním vlnovým jádrem a větracími kanálky. Střední část je vyrobena z pěn Flexi o různých tuhostech pro oporu páteře.

Prodyšný potah Tencel s CNC prošitím

Matrace Idea Matrace s potahem IDEA DREAM disponuje prodyšným potahem Tencel s CNC prošitím, který zajišťuje dokonalý přístup vzduchu a udržuje správně teplotu bez pocení. Potah je vyrobený ze 2 částí a je snímatelný. Prát jej můžete při teplotě 60 °C, což zaručuje optimální hygienu spaní. Matrace je vhodná pro alergiky.

Vhodná pro všechny typy roštů

Jedním z klíčových faktorů při výběru matrace je zajištění její kompatibility s vaším roštem. Idea Matrace s potahem IDEA DREAM je vhodná pro všechny typy roštů, takže si můžete být jisti, že se dokonale integruje do vaší postele.

Matrace nabízí doporučenou nosnost do 135 kg, což zaručuje zdravý spánek pro všechny typy postav, včetně těch s vyšší tělesnou hmotností.

Idea Matrace s potahem IDEA DREAM je dokonalou volbou pro každého, kdo si přeje zdravý a pohodlný spánek. Její kvalitní anatomické zóny, oboustrannost a prodyšný potah vám poskytnou veškeré pohodlí a podporu, kterou potřebujete k tomu, abyste každé ráno vstávali s úsměvem na tváři.

Idea Matrace s potahem IDEA DREAM

Anatomické zóny matrace