Rubriky
ADVENTURES

Idze Šatní skříň ALBA I 250 cm dub sonoma – varianta bez osvětlení

Poohlížíte se po moderním a praktickém kousku, do kterého uložíte všechno oblečení? Máme pro vás šatní skříň Alba I, která vám poskytne dostatečné množství úložného prostoru, který potřebujete v každé domácnosti. Jemné a elegantní linie spolu s nadčasovým vzhledem ji propůjčují nadčasovost. Hodí se do všech stylů a místností. Využijete ji na oblečení v ložnici, v předsíni na bundy, kabáty a další doplňky nebo v kancelářích a pracovnách, kde uložíte věci denní potřeby.

Šatní skříň ALBA I 250 cm dub sonoma - varianta bez osvětlení

Disponuje posuvnými dveřmi a zrcadlem

Disponuje posuvnými dveřmi, které jsou opatřeny kovovým provedením a kolejnicemi, a je tedy ideální i do menších prostor, nezabírá spoustu místa. Nechybí ani nezbytné zrcadlo, které opticky zvětší místnost a můžete s ním vybírat vhodné kombinace outfitu.

Šatní skříň ALBA I 250 cm dub sonoma - varianta bez osvětlení

Praktické a prostorné úložné prostory

Prostorné police přináší místo pro složené oblečení a závěsná šatní tyč, která je umístěná v prostřední části, zase prostor pro ramínka. Vyrobená z kvalitní laminované desky, hrany opatřeny ABS metodou a nezbytný podstavec z ní činí kousek, který si zamilujete.

Zaujala vás šatní skříň Alba I? Objednejte si ji ještě dnes a užijte si mnoho praktických a prostorných úložných prostorů pro své oblečení.

Specifikace produktu:

  • Hrany opatřeny ABS dýhou
  • Dodáno v demontu s návodem
  • Uprostřed velké zrcadlo
  • Elegantní vzhled
  • Možnost osvětlení