Rubriky
ADVENTURES

Kvalitní umyvadlová baterie Paffoni Rock s podomítkovým tělesem v chromu RO105CR70

Umyvadlová baterie je jedním z nejdůležitějších prvků koupelny či toalety. Musí mít obrovskou funkčnost a zároveň byť estetickou ozdobou. Proto si musíte vybrat tu správnou. Mezi kvalitní umyvadlové baterie patří Paffoni Rock.

Popis produktu

Paffoni Rock je páková podomítková umyvadlová baterie se skvělými vlastnostmi, vhodná nejen pro domovy, ale i pro hotely, restaurace, kanceláře a další podobné prostory. Je vyrobena s maximální pečlivostí ze síťované mosazi a dostupná v barvách: chrom a pozlacená mosaz. Je to elegantní a zároveň praktická baterie, která přispěje k dokonalosti vaší koupelny.

Paffoni Rock

Podomítkové těleso: Paffoni Rock je vybavena podomítkovým tělesem, díky němuž budou varné trubice skryty v zdi. Díky tomu se snadno začlení do koupelny nebo WC bez ohledu na umístění baterie. Tyto vlastnosti baterie zajišťují snadnou a rychlou instalaci. Pokud se rozhodnete pro umyvadlovou baterii Rock, můžete si být jisti, že máte kvalitní produkt, který vydrží mnoho let.

Vlastnosti a funkce

Paffoni Rock je ideální pro různé druhy umyvadel, od těch malých po ty větší. Její pákový systém umožňuje snadné použití i pro osoby s tělesným postižením. Baterie je vybavena keramickým ventilem s úpravou „Sedal“. Ventil se skládá ze dvou hlavních dílů-ventilu a sedadla, které jsou kompaktní a přesné vůči sebe. To zajišťuje rychlý a plynulý tok vody s minimálním třením. Regulace množství vody a množství tepla je velmi přesná.

Snadná instalace a údržba: Pokud se rozhodnete pro baterii Paffoni Rock, nemusíte se obávat o její instalaci. Díky podomítkovému tělesu se snadno zabuduje do zdi a bude se hodit k vaší koupelně či WC. Co se týče údržby, stačí jen otřít vodou a mýdlem, bez použití agresivních chemikálií. Materiál, ze kterého je baterie vyrobena, je odolný vůči korozivnímu působení vody a vysokým teplotám.

Přidejte si šmrnc do vaší koupelny

Vzhled: Paffoni Rock vám zajistí skvělý vzhled v koupelně nebo v toaletě. Díky svému modernímu vzhledu a perfektním rozměrům baterie jako by šla do ruky. Paffoni Rock se hodí kteříkoliv stylu interiéru. Díky této baterii se váš domov stane nejen praktickým, ale i krásným.

Paffoni Rock v akci

Závěr: Pokud hledáte elegantní a kvalitní umyvadlovou baterii, máte ji před sebou. Paffoni Rock je inovační produkt, který si získá vaši důvěru a určitě nebudete litovat, když si ji koupíte. S baterií Paffoni Rock získáte nejen elegantní a moderní koupelnu, ale také spolehlivost, trvanlivost a skvělé funkcionální vlastnosti. Neváhejte a pořiďte ji z naší nabídky na Interierio.cz.