Rubriky
ADVENTURES

Lustr E14/40 W – ideální osvětlení pro prostorné pokoje

Když začínáme s interiérovým designem, mnoho z nás se soustředí na nábytek a dekorace. Ale skládání esteticky příjemného domova zahrnuje také osvětlení. Jedním z nejdůležitějších prvků osvětlení jsou lustry. A pokud máš větší místnosti, ideální volbou pro tebe bude lustr E14/40 W, který má rozměry 71/180 cm.

Moderní design

Tento lustr E14/40 W má moderní design, který dokáže zvýraznit jakýkoliv interiér. Jeho kovový rám a skleněné stínidlo jsou navíc dokonale kombinovány a vypadají skvěle ve všech typech místností – od klasických až po moderní.

Jeho moderní design je naprosto dokonalý a díky kombinaci kovu a skla dokáže dokonale dotvořit každou místnost.

Šampaňská barva

Jedním z největších lákadel tohoto lustru je jeho barva – šampaňská. Tento odstín umožňuje lustru být dominantou místnosti, ale nezároveň ji nijak nepřeplňuje.

Šampaňská barva lustru E14/40 W z něj dělá perfektního partnera pro sofistikované interiéry plné elegance a stylu.

Nezapomeň na žárovky

Při koupi lustru E14/40 W si musíš uvědomit, že nezahrnuje žárovky. Tento lustr vyžaduje celkem osm žárovek příslušného typu s výkonem 40W. Pokud tedy chceš, aby ti lustr poskytl dostatečné množství světla, je nezbytné žárovky dokoupit.

Nezapomeň, že pro správné osvětlení prostorných místností bude zapotřebí osm žárovek s výkonem 40W.

Rozměry

Tento lustr je poměrně rozměrný – jeho průměr činí 71 cm a výška 180 cm. Tyto rozměry z něj dělají ideální volbu pro všechny ty, kteří hledají osvětlení do větších místností.

Díky svým rozměrům, se tento lustr ideálně hodí do prostorných místností, jako jsou například obývací pokoje nebo jídelny.

Kde lustr pořídit?

Pokud se ti líbí tento lustr E14/40 W, můžeš ho zakoupit na webových stránkách Atcomplet, kde budeš mít zaručenu kvalitu a spolehlivost, za velmi příznivé ceny.

Chceš si užít dokonalé osvětlení ve svých místnostech? Pak neváhej a objednej si lustr E14/40 W na Atcomplet.cz již dnes.

Lustr E14/40 W