Rubriky
ADVENTURES

Moderní šatní skříň SVEZIA IV – bílá a černá varianty

Šatní skříň je důležitou součástí každé ložnice a mnoho lidí touží po takové, která bude nejenom praktická, ale také moderní a pěkná. Švédská firma SVEZIA nabízí právě takovou skříň ve čtyřech různých variantách. Tyto skříně jsou lákavé svým vzhledem i kvalitou a jsou ideální pro vytvoření dokonalého prostoru pro vaše šaty a další oblečení.

Barva: bílá/černá

Šatní skříň SVEZIA IV se vyrábí v bílé a černé barvě. Takové barvy jsou velmi moderní a hodí se do každé ložnice. Bílá barva působí svěže a romanticky, zatímco černá barva dodá skříni elegantní a stylový vzhled.

Rozměry (šxhxv): 150 x 58 x 200 cm

Šatní skříň SVEZIA IV má rozměry 150 x 58 x 200 cm. Tyto rozměry jsou poměrně standardní a skříň se vejde do každé ložnice. Široké dveře zaručují snadný přístup ke všem vašim oblečením, takže už nikdy nebudete muset hledat v šuplících.

Materiál: – laminovaná deska o tloušťce 16 mm, hrany ABS – hliníkové kolejnice Sevroll – úchyty ve formě hliníkové lišty, která zabrání ohýbání dveří

Materiály, ze kterých je šatní skříň SVEZIA IV vyrobena, jsou velmi kvalitní. Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je vysoce odolná proti poškození a neporušitelná. Hrany ABS pak zaručují, že se neobjeví žádné trhlinky ani odřeniny. Hliníkové kolejnice Sevroll umožňují snadné otevírání a zavírání dveří, a navíc jsou také velmi pevné. Úchyty ve formě hliníkové lišty oceníte u těch typů skříní, které se výrazně prohýbají, protože zabraňují ohýbání dveří.

Pokud se vám líbí šatní skříň SVEZIA IV, určitě si ji můžete objednat na www.kupsinabytek.cz. Tam najdete nejenom šatní skříně, ale také jiný nábytek a doplňky do ložnice. Pokud máte zájem o konkrétní produkt, neváhejte nám napsat nebo zavolejte, rádi vám poradíme.

Šatní skříň SVEZIA IV bílá

Pokud vás zajímá, jak by vypadal šatní skříň SVEZIA IV v bílé barvě, tak podívejte se na obrázek výše. Ukazuje, jak tato skříň vypadá a jak elegantně se hodí do každé moderní ložnice.

Šatní skříň SVEZIA IV černá

A pokud vás zajímá, jak by vypadal stejný model šatní skříně SVEZIA IV v černé barvě, tak se podívejte na druhý obrázek. Tento model se hodí zejména do prostor s moderním zařízením, ale také ho můžete snadno sladit s jinými kusy nábytku.

Dodáváno v demontu

Šatní skříň SVEZIA IV je dodávána v demontu. Tento fakt může být pro některé lidi problémem, ale naštěstí všechny potřebné návody jsou součástí balení. Pokud máte však pocit, že nezvládnete demontáž a instalaci sami, můžete se obrátit na naši montážní službu, která vám ráda pomůže.

Závěrem lze říct, že šatní skříň SVEZIA IV je skvělou volbou pro vaši ložnici, pokud hledáte moderní, praktickou a kvalitní šatní skříň. Neváhejte si ji objednat na www.kupsinabytek.cz a užijte si krásně uspořádanou ložnici, ve které se budete cítit pohodlně a příjemně už jen díky skvělé šatní skříni.

Naše rada: Pamatujte si, že šatní skříň musí být dostatečně velká pro veškeré vaše oblečení. Pokud máte hodně šatů, bund a dalších věcí, vyberte si větší model. Naopak pokud máte málo místa, zvolte menší variantu, která bude dobře zapadat do vaší ložnice.

Moderní šatní skříň SVEZIA IV vám dodá přesně takovou kvalitu, vzhled i praktičnost, kterou potřebujete. Objevte skvělou řadu švédského nábytku na www.kupsinabytek.cz a užijte si svůj dokonalý interiér.

Zajímavý produkt: Pokud máte rádi moderní styl, určitě si zamilujete také nový nástěnný panel Retro white. Je to skvělý doplněk do každé ložnice, který vypadá velmi stylově a originálně. Podívejte se na něj na www.kupsinabytek.cz a překvap