Rubriky
ADVENTURES

Nadčasová klasika v moderním provedení – nízká umyvadlová baterie Mexen Rumba One grafitová

Elegantní umyvadlová baterie Mexen Rumba One je vyrobena z mosazi s grafitovou povrchovou úpravou. Skvěle doplní interiér vaší koupelny, přičemž zachová dokonalý vzhled a estetiku celé místnosti. Součástí baterie je perlátor.

Mexen Rumba One

Dlouhodobá funkčnost díky mosazi a keramické kartuši

Mosaz, ze které je baterie vyrobena, vám zaručí dlouhodobou funkčnost. Otevírat a zavírat proud vody budete keramickou kartuší, stavěnou až na 500.000 cyklů. Maximální odolnost zajistí povrchová úprava, které chrání tělo baterie před korozí a znečištěním.

Dokonalý design a jednoduchá instalace

Designově vypadá baterie Mexen Rumba One velmi elegantně a zapadne do každé moderní koupelny. Je možné ji použít jak s umyvadlem, tak i s vestavěnou koupelnovou mísa.

Díky jednoduchému systému připojování a velikému množství dodávaných příslušenství bude instalace baterie rychlá a jednoduchá pro každého.

Mexen Rumba One v koupelně

Zdůrazněte unikátnost vaší koupelny s nízkou umyvadlovou baterií Mexen Rumba One grafitovou

Pokud hledáte vynikající kvalitu, vzhled a trvanlivost, baterie Mexen Rumba One je pro vás tou správnou volbou. Přineste do vaší koupelny unikátnost a eleganci, které budou vyjadřovat váš osobitý vkus. Určitě nebudete litovat a budete mít radost z toho, že jste si pořídili produkt od spolehlivého výrobce Mexen.

Pokud si chcete nízkou umyvadlovou baterii Mexen Rumba One grafitovou zakoupit, můžete tak učinit na této stránce.