Rubriky
ADVENTURES

Nástěnná police RAF045 ořech – funkčnost a styl do vašeho interiéru


Funkčnost

Nástěnná police RAF045 ořech je ideálním prvkem pro vaše bydlení, který vám nabízí nejenom praktické úložné prostory, ale i jedinečný designový prvek. Regál se skládá z několika polic umístěných v základním geometrickém obrazci – čtverci. Tyto čtverce podporují jednotlivé police, na kterých si můžete snadno uskladnit své oblíbené předměty. Police jsou dostatečně široké na to, aby na nich mohli stát i větší předměty.

Kromě této funkčnosti vám Nástěnná police RAF045 ořech nabízí mnoho dalších možností. Můžete ji například využít jako originální stěnovou výlohu nebo jako prostor pro vystavení dekorativních předmětů.

Styl

Kdo má rád geometrické tvary, zejména pak čtverce, jistě si zvolí tento typ nástěnného regálu. Čtverce jsou velmi čisté a jednoduché, což dává celému regálu sofistikovaný vzhled. Díky barvě ořechu působí regál velmi přirozeně a snadno se hodí k jakémukoliv interiéru.

Nástěnná police RAF045 ořech - funkčnost a styl do vašeho interiéru

Nástěnná police RAF045 ořech

Tento typ regálu se hodí do většiny místností bytu. Vzhledem k cistému a minimalistickému designu se skvěle hodí do moderního bytu. Kromě toho, že vám nástěnná police RAF045 ořech nabízí skvělé úložné prostory, také vypadá velmi stylově a trendy.

Povrch regálu RAF045 ořech je ošetřen speciálním lakem, který zajišťuje dlouhou životnost regálu a zabraňuje poškrábání. Regál je vyroben z kvalitních materiálů a výsledkem je špičková kvalita, ať už jde o design regálu nebo o jeho funkčnost.

Nástěnná police RAF045 ořech si můžete objednat na stránkách vybirejnabytek.cz.