Rubriky
ADVENTURES

Nová trojmístná pohovka s lůžkem NEW TULIP v modré barvě


Pohodlná pohovka NEW TULIP, kterou v případě potřeby snadno změníte na lůžko, má dřevěné nožky a hodí se do moderních i retro interiérů.

Popis produktu

Trojmístná pohovka s lůžkem NEW TULIP se stala velmi oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají středně velký a pohodlný kus nábytku pro své obývací pokoje. Pohovka je vyrobena z kvalitních materiálů a má moderní design. Vzhledem k jejímu praktickému provedení se hodí do různých druhů interiérů.

Rozměry

Nová trojmístná pohovka s lůžkem NEW TULIP je vhodná pro menší prostory, protože má kompaktní rozměry. Její délka činí 192 cm, šířka 78 cm a výška 84 cm.

Barva a materiál

Pohovka NEW TULIP je nabízena v modré barvě, která je univerzální a opticky zvětšuje působení místnosti. Materiál, ze kterého je pohovka vyrobena, je kvalitní a odolný. Při výrobě bylo použito speciálního materiálu, který je pružný a zároveň hrubší na dotek. Materiál se snadno udržuje čistým a je odolný vůči různým druhům opotřebení.

Dřevěné nožky

Kromě designu a praktičnosti se pohovka NEW TULIP vyznačuje také svými dřevěnými nožkami. Ty jsou pevné a stabilní, což zajišťuje komfortní sedění i spaní. Dřevěné nožky jsou v průběhu výroby sestaveny a upevněny ke kovové konstrukci pohovky.

Zvláštní nabídka

V případě, že si chcete pořídit tuto pohodlnou, praktickou a moderní pohovku s lůžkem v modré barvě, můžete ji zakoupit na stránkách společnosti SKVĚLÝ NÁBYTEK. Tento produkt nabízejí se slevou, takže si můžete zajistit výhodnou koupi. Navštivte stránky a objednejte si novou pohovku s lůžkem NEW TULIP pro svůj obývací pokoj.

Pohovka s lůžkem NEW TULIP, trojmístná, modrá

Závěr

No a teď je na vás, zda toužíte po nábytku, který nejenže vypadá skvěle, ale je i praktický. Jestliže máte malý obývací pokoj, nebo hledáte multifunkční nábytek, pak je trojmístná pohovka NEW TULIP tou správnou volbou pro vás. Vyzkoušejte ji a užívejte si její pohodlí.