Rubriky
ADVENTURES

Novinka: Tyčinkový difuzér Privé Home Safran – Ambre Noir s objemem 50 ml


Každý prostor vám bude děkovat

Tyčinkové difuzéry od značky Privé Home jsou navrženy tak, aby provoněly zejména malé, útulné prostory – a to pomalým, jemným a až nenápadným způsobem. Zkrátka tak, aby voněly v celé místnosti tak, jak má.

privé home difuzér

Je to podobné jako s vonnými svíčkami, s tím rozdílem, že k vydávání vůně se používají tyčinky – využívají přirozené vlastnosti bambusu – které absorbuje esenciální oleje a rozšiřují je tak do prostoru. A jelikož se jedná o přirozené látky, neuvolňují do vzduchu žádné škodliviny.

Provoni každý koutek vašeho domova

Nově na trhu se objevil difuzér se vůní Safran – Ambre Noir, který si získává čím dál větší oblibu. O okouzlující a zároveň dlouhotrvající provonění se postarají aromata pocházející přímo z francouzského parfémového města Grasse, které jsou známé pro svou jedinečnost, kvalitu a trvanlivost vůně. Takový difuzér vydrží dlouho a působí i jako krásný interiérový doplněk.

privé home difuzér

Šetrnost k přírodě

Značka Privé Home však kladla při výrobě difuzérů důraz i na to, aby byly šetrné k přírodě. Tyto difuzéry jsou vyrobeny z %100 přírodního bambusu a esencí, které jsou 100% bez alkoholu. To je fakt velká výhoda, jelikož alkohol v esencích se vypařuje velmi rychle a difuzér může tak být prodyšnější a vypařovat se rychleji, ale na druhou stranu, alkohol znehodnocuje vůni a desinfekuje vzduch, což může být negativní vliv na lidské zdraví.

Pamatujte ale na to, že tyčinky v difuzéru Nelze pouze nechat být. Tyčinky je nutné otáčet a zamotávat, aby se esence dokázala rovnoměrně v celé místnosti rozetřít a nezůstala jen na místě, kde stojí difuzér.

Přesvědčte se sami o kvalitě a výtečnosti tyčinkového difuzéru Privé Home Safran – Amrbe Noir s objemem 50 ml (odkaz www.nabytekprozivot.cz/produkt/tycinkovy-difuzer-prive-home-safran-ambre-noir-50-ml-2).
Určite nesklamete!