Rubriky
ADVENTURES

Odpadkový koš Blanco Flexon II Low 60/3 s třemi kontejnery o objemu 15 l


je perfektní řešení pro ty, kteří hledají praktickou a úspornou cestu, jak separovat odpadky v kuchyni. Tento košový systém je navíc vybaven hliníkovým rámem, který zajistí pevnost a stabilitu.

Vlastnosti odpadkového koše Blanco Flexon II Low 60/3

Košový systém s hliníkovým rámem je vybaven třemi kontejnery o objemu 15 l. To znamená, že do každého kontejneru se vejde dostatek odpadu a zároveň se nestane přítěží pro každodenní používání.

Montáž do zásuvky znamená, že není třeba řešit, kde koš umístit. Stačí ho prostě vložit do zásuvky a přichytit rám ke dvířkům a dnu. Montáž je velmi snadná a rychlá, takže se nebudete muset trápit s namáhavým a časově náročným instalováním.

Vhodné pro 60 cm široké skříňky

Koše 3x 15 l jsou navrženy tak, aby byly perfektní volbou pro těch, kteří potřebují řešení pro kuchyni nebo jinou místnost, kde se tvoří odpadky. Proč? Protože velký objem tří kontejnerů vám umožní oddělit různé druhy odpadů a také snížit počet častých cest ke koši.

Snížená verze Low s potřebnou výškou pouze 330 mm znamená, že tento odpadkový koš lze použít i v rozdělené zásuvce. Pokud tedy hledáte perfektní řešení pro vaši kuchyni, tak je odpadkový koš Blanco Flexon II Low 60/3 s třemi kontejnery o objemu 15 l ideální volbou.

Vybraný produkt:

V případě, že vás tento produkt zaujal, můžete si objednat přímo na stránkách prodejce.

odpadkový koš Blanco Flexon II Low 60/3 s třemi kontejnery o objemu 15 l