Rubriky
ADVENTURES

OPVIQ stropní osvětlení ABAKÜS 892OPV1506 – úsporné a moderní osvětlení pro váš interiér


Stropní osvětlení ABAKÜS od kvalitního výrobce stylových světel OPVIQ v moderním provedení se čtyřmi skleněnými stínidly a kovovým rámem je skvělou volbou pro vylepšení interiéru vašeho domova. S těmito moderními světly nejen zvýšíte estetiku vašeho domova, ale také snížíte spotřebu energie díky své úspornosti.

S ČÍM LADIT

Tento produkt je velmi elegantní a moderní, tudíž se hodí do všech moderních prostor. Je vhodné ho umístit na místa, jako například nad jídelní stůl, k pohovce a konferenčnímu stolku či do prostoru dle volby a chuti. Lze ho velmi snadno sladit s celkovým nábytkem pokojíčku.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Barva svítidla: černá, mléčné sklo
  • Materiál svítidla: kov, sklo
  • Rozměr svítidla: 124x40cm
  • Průměr stínidla: 15cm
  • Doporučené svítidlo: 4x E27, Max. 100 W

Pro montáž svítidla je potřeba přichytit ho ke stropu pomocí šroubů. Péče o svítidlo je velmi snadná, stačí odstraňovat prach pomocí vlhkého hadříku. Je nutno si dokoupit žárovky, protože nejsou součástí objednávky.

Chcete-li svůj domov zkrášlit a zároveň ušetřit energii, zkuste si pořídit stropní osvětlení ABAKÜS od OPVIQ. Tento produkt je skvělou volbou pro vylepšení interiéru vaší domácnosti. Pro zakoupení navštivte tento odkaz.

OPVIQ stropní osvětlení ABAKÜS 892OPV1506