Rubriky
ADVENTURES

Originální černý kočičí WC set Miaou od Koziol


Designový WC set Miaou od Koziol – neobyčejný detail do každé koupelny

Vyberte si ze své koupelny zbytečné a nevzhledné věci a nahraďte je netradičními, stylovými doplňky. Třeba kočičí WC set Miaou od Koziol, který dotvoří vaši koupelnu a bude plnit svou funkci s nadhledem a vkusem.

Kdo je Koziol?

Koziol je prestižní německá firma, která produkuje vysoce kvalitní výrobky z ušlechtilého plastu. Její návrhy získaly řadu mezinárodních designových ocenění a každý rok se prezentují na významných designových veletrzích a výstavách.

Úpravy pro ekologii a zdravotní bezpečnost

Koziol velice dbá na ekologii a zdraví svých zákazníků, proto je všechny své produkty vyrábí z recyklovatelného ušlechtilého plastu, který neobsahuje škodlivé látky, jako jsou termoplasty, BPA ani melamin.

Kočky jako inspirace

Kočky jsou neuvěřitelnými zvířaty, plnými elegance, grace a krásy. Společnost Koziol se nechala při tvorbě série Miaou uchvátit právě nádhernými kočičími tvary a energií, kterou do svých návrhů vložili. Výsledkem je unikátní kolekce, která se hodí do každé moderní koupelny.

Miaou WC set – trefa do černého

Originální WC set Miaou je elegantním prvotřídním doplňkem do vaší koupelny. Je vyroben z ušlechtilého plastu, jenž je recyklovatelný a bez škodlivých látek. Štetinová část je vyměnitelná a WC set lze snadno vyčistit. Kromě toho, že bude plnit svou funkci, bude zároveň lahodit oku každého, kdo vstoupí do vaší koupelny. Miaou WC set najdete na atcomplet.cz

Miaou WC set

Závěr

Kdo má rád netradiční design a zároveň dbá na kvalitu, bude nadšen z WC setu Miaou od Koziol. Tento elegantní a funkční doplněk se stane skvělým dárkem pro každého, kdo má rád kočky nebo není proti působivým designerkým kouskům v koupelně.