Rubriky
ADVENTURES

Originální porcelánový hrnek Affekdesign WILD o objemu 400 ml


Dárek pro blízké i pro vás

Dumáte nad tím, co pořídíte někomu z rodiny nebo kolegyni jako dárek? Nic vás nenapadá? Nebo chcete nový kousek do svého interiéru? Mít k dispozici krásný a moderní porcelánový hrníček s originálními motivy je to, co učiní vaše ráno nebo odpoledne příjemné. Hrníček je vyroben z kvalitního materiálu, který odolává každodennímu používání.

Designově promyšlený kousek

Na bílém podkladu najdete černé pruhy, kterým dominuje černo – zlatý kůň. Zlaté ucho dodává hrníčku na eleganci. Provedení hrníčku je detailní a designově promyšlené.

Praktický dárek

Hrníček je kompaktní a praktický, takže vám nebude zaberat mnoho místa ve skříni. K dispozici je v dárkové krabičce což z něj dělá ideální dárek pro vaše blízké. Nezapomeňte, že tento kousek na čaj či kávu ocení nejen ženy, ale i muži.

Vyberte si ten svůj

Porcelánový hrníček WILD je k dispozici v objemu 400 ml a v různých provedeních. Pokud vás zaujme design s kůň, neváhejte a pořiďte si ho ještě dnes! Můžete si ho zakoupit na této adrese.

Používejte s rozmyslem

Nepoužívejte do myčky na nádobí nebo mikrovlnné trouby. Abyste si co nejdéle užili krásný a kvalitní porcelánový hrníček, doporučujeme ho prát ručně a nenechávat ho v dlouhodobém styku s vodou.

Technické informace

  • Vyrobena v České republice
  • Objem: 400 ml
  • Barva: bílá s černými pruhy a černo-zlatým koněm
  • Nejvhodnější pro ruční praní
  • Nepoužívejte do mikrovlnné trouby ani myčky na nádobí

Porcelánový hrnek WILD