Rubriky
ADVENTURES

Praktický a stylový Tempo Kondela Regál se zásuvkou OSLO 75385 pro vaši domácnost


Provedení

Regál se zásuvkou 75385 patří do retro sektorového systému a je ideálním zařízením pro obývací pokoje a jídelny. Díky svému vzhledu se hodí do moderních i klasických prostor.

Materiál

DTD laminovaná je moderní a kvalitní materiál, který je odolný proti poškrábání, vodě a jiným vnějším vlivům. Tento materiál také zajišťuje dlouhou životnost regálu.

Barevné provedení

Regál je k dispozici ve dvou barevných provedeních – dub sonoma a bílá. Tyto barvy se snadno kombinují s dalšími interiérovými doplňky, čímž vytvoříte harmonický a elegantní prostor.

Dodávka

Regál se zásuvkou OSLO 75385 je dodáván v demontu, což usnadňuje jeho přepravu a montáž. Díky jednoduchému systému sestavení si regál můžete snadno sestavit sami.

Zásuvka

Tento regál je vybaven zásuvkou, což zvýší jeho praktičnost a úložný prostor. Zásuvka je vhodná pro ukládání drobností, psacích potřeb a dalších věcí, které nechcete nechat náhodě volně ležet v místnosti.

OBJEDNAT SI MŮŽETE ZDE:

Klikněte zde pro objednání regálu se zásuvkou OSLO 75385 na stránkách společnosti Atcomplet

Regál se zásuvkou OSLO 75385

Výhody regálu se zásuvkou OSLO 75385:

  • Stylový design se hodí do moderních i klasických interiérů
  • Praktická zásuvka pro ukládání drobností a psacích potřeb
  • Kvalitní materiály a odolnost proti vnějším vlivům zajišťují dlouhou životnost
  • Jednoduchá montáž průvodcem krok za krokem

Regál se zásuvkou OSLO 75385 v bílém provedení

Závěr

Tempo Kondela Regál se zásuvkou OSLO 75385 je skvělým doplňkem pro váš obývací pokoj nebo jídelnu. Jeho stylový design a praktická zásuvka zajišťují, že bude nejen krásným kouskem interiéru, ale také velmi praktickým a funkčním. Pokud hledáte regál se zásuvkou, který vám bude sloužit dlouhá léta, neváhejte a objednejte si regál se zásuvkou OSLO 75385 na stránkách společnosti Atcomplet.