Rubriky
ADVENTURES

Rohová sedací souprava MARIALL v provedení Sawana 26 – luxusní a pohodlná volba pro váš obývací pokoj


Rohová sedací souprava MARIALL – luxus do obývacího pokoje

Pohodlné posednutí

Rohová sedací souprava MARIALL přináší nejenom nadčasový a elegantní design, ale také komfortní a pohodlné posednutí. Díky kvalitnímu polstrování a ergonomicky tvarovaným polštářům si zde můžete pohodlně odpočinout a užít si volný čas s rodinou a přáteli.

Prostorná a rozkládací

Rohová sedací souprava MARIALL nabízí nejen pohodlí, ale i praktičnost. Díky rohovému provedení a prostorným rozměrům (300 x 190 x 98 cm) se snadno vejde do vašeho obývacího pokoje. Navíc, díky rozkládacímu mechanizmu, se jednoduše promění v pohodlnou postel s prostornou spací plochou (110 x 240 cm).

Úložný prostor

Rohová sedací souprava MARIALL nabízí navíc úložný prostor, kde si můžete uložit polštáře, přikrývky a další věci, které potřebujete mít v dosahu. Díky tomu vám sedací souprava poskytne nejenom pohodlí, ale také funkčnost.

Kvalitní provedení

Rohová sedací souprava MARIALL je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči opotřebení a zároveň snadno udržovatelné. Navíc, luxusní provedení Sawana 26 dodává celé sedací soupravě unikátní a elegantní vzhled.

Zakoupit na Velkynabytek.cz

Chcete si pořídit tuto luxusní rohovou sedací soupravu MARIALL v provedení Sawana 26? Navštivte e-shop Velkynabytek.cz a objednejte si ji přímo z pohodlí domova. Tuto sedací soupravu si můžete objednat za velmi příznivou cenu, kterou nezískáte nikde jinde.

Obrázky

Rohová sedací souprava MARIALL Sawana 26
Rohová sedací souprava MARIALL Sawana 26 - detail nábytku

Zakoupit na Velkynabytek.cz

Chcete si pořídit tuto luxusní rohovou sedací soupravu MARIALL v provedení Sawana 26? Navštivte e-shop Velkynabytek.cz a objednejte si ji přímo z pohodlí domova. Tuto sedací soupravu si můžete objednat za velmi příznivou cenu, kterou nezískáte nikde jinde. Kliknutím na odkaz níže se dostanete přímo na stránku s produktem:

https://www.velkynabytek.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-mariall-prave-provedeni-provedeni-sawana-26