Rubriky
ADVENTURES

Stylový design, moderní barvy a designový nábytek. Naše řešení pro seniory.

Senioři vnímají vybavení svého domova jinak a citlivě. Ukážeme vám, jak jim drobnými změnami a kvalitním nábytkem zlepšit a zjednodušit život.

Náš nábytek je stylový, má moderní barvy a je navržen tak, aby vyhovoval potřebám seniorů. Ergonomicky navržené židle jsou pohodlné a podporují při stolování nebo sezení u pracovního stolu. Nastavitelná lůžka poskytují přizpůsobenou polohu pro spánek, zatímco nastavitelné područky poskytují větší pohodlí při vzpřímeném sezení. Nábytek s úložnými prostory usnadňuje organizaci věcí, zatímco kusy s protiskluzovým povrchem jsou ideální do koupelen a kuchyní.

Důležitým aspektem bydlení seniorů je také osvětlení. Jasné, nastavitelné osvětlení pomáhá seniorům lépe vidět, což může pomoci omezit pády i nepohodlí z tmavých míst v místnosti. Nábytek se zabudovaným osvětlením lze použít ke zlepšení viditelnosti na schodištích a v jiných tmavých zákoutích domu.

Nábytek by měl být vybírán také z bezpečnostních důvodů. Volte neklouzavé podlahy a rovné koberce, které nikomu nezpůsobí úraz; vyhněte se ostrým hranám nebo rohům nábytku; zajistěte nábytek, který by se mohl převrhnout; instalujte madla v koupelně; používejte nábytek se zaoblenými hranami, například otomany; zvažte použití nábytku s protiskluzovým povrchem; vybírejte takové kusy nábytku, které lze v případě potřeby snadno přemístit nebo převézt.

Nakonec si senioři zaslouží stylový a pohodlný nábytek, který je praktický a zároveň bezpečný. Náš nábytek splňuje všechna tato kritéria a poskytuje seniorům bezpečné a příjemné prostředí pro život po mnoho let.

Stylový design, moderní barvy a designový nábytek. Naše řešení pro seniory.