Rubriky
ADVENTURES

Stylová vysoká umyvadlová baterie Rea ROMANO OLD v černém provedení


Design, funkčnost a kvalita

Vyjímat se bude zejména v moderních koupelnách. Vysoká umyvadlová baterie Rea ROMANO OLD je totiž nejen velmi funkční, ale také extrémně krásná a designová. Její černé provedení totiž dodává koupelně na stylu a eleganci. Pokud toužíte po koupelně, která bude řešena do posledního detailu a bude plnit i estetické požadavky, je tato baterie jasnou volbou.

Má dlouhou životnost a garantově bezproblémové užívání. To je díky použití kvalitních materiálů jako je mosazné tělo a keramická hlava. Díky nim je zaručena dlouhá životnost a bezproblémové užívání. Navíc je baterie opatřena galvanickým povlakem v matně černé barvě, který ji chrání proti nežádoucí korozi a zabraňuje nechtěným otlačeninám.

Instalace na desku nebo na umyvadlo

Je určená k instalaci na desku nebo na umyvadlo. Díky tomu je ideální do malých koupelen, kde není prostor pro velké umyvadlo s prostornou deskou. Výhodou je, že si můžete vybrat, jakou variantu instalace použijete. To se hodí i pro ty, kteří přemýšlí o úplné renovaci koupelny a chtějí zvolit takovou variantu, která bude sladit s celkovým vzhledem.

Specifikace produktu

Typ baterie: umyvadlová

Materiál: mosaz

Typ hlavy: keramická

Barva: černá

Povrchová úprava: mat

Technologie nátěru: galvanické pokovování

Způsob montáže: na umyvadlo/na desku

Průměr připojení: 3/8 palce

Provzdušňovač: ano

Rozměry produktu

Výška: 27 cm

Délka hubice: 13,5 cm

Pokud jste tedy našli něco, co se vám líbí a sháníte kvalitní a designovou vysokou umyvadlovou baterii, zvažte Rea ROMANO OLD. A pokud tohle není baterie pro vás, podívejte se na další umyvadlové baterie ROMANO OLD, které jsou dostupné v našem sortimentu. A nezapomeňte – malé detaily mohou dělat velkou změnu!

Vysoká umyvadlová baterie
Koupelna

Zdroj: „www.sidonia.cz/produkt/vysoka-umyvadlova-baterie-rea-romano-old-cerna