Rubriky
ADVENTURES

Tutumi – Luxusní držák na WC kartáč REA Easy v černém designu

Tutumi – REA Easy V je elegantní držák na WC kartáč s rafinovaně řešeným úchytem s kulatým zakončením. Což z něj dělá nejen praktického pomocníka do každé koupelny, ale také dekorativní prvek v netrální černé barvě. Pokud hledáte stylový držák na WC kartáč, pak určitě stojí za zvážení tento úchvatný kus od značky Tutumi.

Praktické využití

Jak již bylo zmíněno výše, REA Easy V je skvělým pomocníkem do každé koupelny. Jeho praktickost spočívá v tom, že dokáže uchovat kartáč na WC v jednom místě, a tak zabrání jeho kladení na podlahu. To zase vede k tomu, že koupelna zůstává nejen čistší, ale i hygieničtější. Kromě toho je tento držák velmi snadno ovladatelný a jeho kulaté zakončení přináší do vaší koupelny jemnost.

Designově zajímavé řešení

Tutumi není pouze praktický, ale také designově zajímavý kousek. Jeho skvělým designem okoření koupelnu a dodá jí šmrnc. Jeho černá barva je neutrální a hodí se do každého interiéru. Kromě toho jsou uchycovací šrouby kryté, takže design se neztrácí a držák vypadá velice elegantně.

Tutumi – REA Easy V je dekorativním prvkem v každé koupelně. Jeho štíhlý design a kulaté zakončení ho odlišují od běžných držáků na WC kartáč. Kromě toho pochází od renomované značky Tutumi. K tomuto produktu je možné dokoupit další sanitární doplňky od stejné značky, například Držák na toaletní papír REA Handel.

Neutrální barva

REA Easy V má neutrální černou barvu, takže se hodí do každého interiéru. Tato barva je vkusná a navíc se snadno kombinuje s ostatními barvami.

Pořiďte si tento luxusní držák na WC kartáč od Tutumi a ozdobte si svou koupelnu. Jeho design a funkce vás určitě nenechají na pochybách. Tak neváhejte a zařiďte si svou koupelnu praktickým i stylovým způsobem!

tutumi su-en-pot
rea easy v
tutumi su-en-prof

Specifikace produktu:

  • Praktické využití
  • Designově zajímavé řešení
  • Neutrální barva