Rubriky
ADVENTURES

Úložný box s víkem 45L – transparentní CURVER pro optimální organizaci vašeho domova

Úložný box s víkem, vyrobený z nejkvalitnějšího plastu o objemu 45L, je atraktivní a praktický doplněk do domácnosti. Můžete uskladnit předměty, na které Vám dosud chybělo místo. Zavřené boxy se dají na sebe stohovat a tvoří úložný systém. Boxy ESSENTIALS nabízíme ve čtyřech barvách (fialová, modrá, zelená, transparentní) a čtyřech velikostech (16,20,26,45L).

Technické údaje:

Rozměr výrobku: 58 x 31 x 40 cm (š x v xh)

Materiál: polypropylen

Barva: transparentní

Hmotnost: 1,16 kg

Tento úložný box s víkem je skvělým řešením pro organizaci Vaší domácnosti. Díky jednoduchému a modernímu designu nejen, že poslouží jako úložný prostor, ale také se bude velice dobře hodit k Vašemu interiéru. Čistá a průhledná barva, Vám umožní vidět, co se uvnitř nachází, takže můžete snadno najít to, co hledáte.

Obsah balení:

1x ESSENTIALS box 45L – transparentní. Pro maximální využití místa v domácnosti, si můžete zakoupit více těchto boxů a snadno je na sebe navrstvit. Nejen, že ušetříte místo, ale také dosáhnete uspořádání ve Vaší domácnosti podle Vaší představy.

Pokud hledáte prostorově efektivní řešení pro Vaše věci, které dosud zaujímaly příliš mnoho místa v domácnosti, tento úložný box je skvělou volbou. Nečekejte a zainvestujte do produktu, který Vám usnadní organizaci a bude dokonalým doplňkem každé moderní domácnosti. Navíc si můžete objednat tento box ihned z našeho e-shopu na odkazu interierio.cz/produkt/ulozny-box-s-vikem-45l-transparentni-curver.

Úložný box s víkem 45L - transparentní CURVER

Zpřehledněte Vaší domácnost a ušetřete prostor díky tomuto praktickému a modernímu produktu.