Rubriky
ADVENTURES

Villeroy & Boch keramická miska s průměrem 34 cm

Tato miska od světové značky VILLEROY & BOCH se stane ozdobou Vašeho jídelního stolu! Nádobí v klasické bílé barvě s půvabným květinovým motivem v zelené, růžové a dalších barvách má průměr cca 34 cm a je vyrobeno z exkluzivního porcelánu Fine China. Ten je velmi oblíbený pro svůj lesk a zářivou bělost. Skvěle se hodí pro každodenní využití, ale je vhodný i na svátečně prostřenou tabuli. Miska z kolekce ‚Mariefleur‚: a Váš stůl rozkvete! – MARIEFL.S.&S – 34CM.

Kolekce Mariefleur

Mariefleur je jedna z nejpopulárnějších kolekcí značky Villeroy & Boch. Tato kolekce se vyznačuje nádhernými květinovými motivy a hravým designem. Keramická miska s průměrem 34 cm je jedním z klenotů této kolekce. Díky svému unikátnímu designu a kvalitnímu materiálu představuje skvělý doplněk do každého jídelního prostoru. Pokud toužíte po dokonalé tabuli, tato miska je to pravé pro Vás. Klikněte zde, abyste si misku mohli zakoupit.

Exkluzivní porcelán Fine China

Vyrobení této keramické misky nebylo nic snadného. Villeroy & Boch kladou velký důraz na kvalitu svých produktů a proto jako materiál zvolili exkluzivní porcelán Fine China. Tento materiál zaručuje, že se budete moci dlouho těšit z kvalitního a nádherně vyhlížejícího nádobí. Porcelán Fine China je velmi oblíbený pro svoji vysokou odolnost vůči poškrábání a také díky jeho bělosti a lesku, dá se velmi snadno kombinovat s dalšími kousky nádobí.

Kombinujte a tvořte svůj originální jídelní prostor

Keramická miska s průměrem 34 cm z kolekce Mariefleur se perfektně hodí k dalším kouskům nádobí této kolekce. Vytvořte si nenapodobitelný a originální jídelní prostor díky mixu barev, tvarů a vzorů. Váš stůl bude jedinečný a vždy stvoří příjemnou atmosféru. Tuto misku můžete klidně použít i jako dekorační prvek na svém jídelním stole. Klikněte zde a můžete si misku zakoupit ještě dnes!

Miska z kolekce Mariefleur
Kolekce MariefleurKeramická miska s průměrem 34 cm