Rubriky
ADVENTURES

Zábavný modrý dětský sedací vak The Brooklyn Kids Funny Bunny


Vy a Vaše děti si tento sedací vak zamilujete

Hravý sedací vak The Brooklyn Kids v designu králíčka si jednoduše zamilujete Vy i vaše děti. Tento sedací vak má spoustu využití a zároveň se snadno přemisťuje, což znamená, že jej lze použít i v obývacím pokoji nebo i v oblíbeném koutě v dětském pokoji.

Vyberte si kvalitní náplň

Náplň tvoří 100% netoxické hygienicky certifikované kuličky, u kterých Národního hygienický ústav potvrdil, že odpovídají aktuálním bezpečnostním normám a nebudou žádným způsobem nepříznivě ovlivňovat lidské zdraví a životní prostředí.

Odnímatelný potah

Velkou výhodou je odnímatelný potah. Pytel je totiž vybaven vnitřním přídavným sáčkem obsahujícím polystyrenové granule. Znamená to tedy, že potah můžete prát na 30 stupňů v jemném programu a udržovat sedací vak čistý a svěží.

Poznámka: Potah nesušte v sušičce.

Zákaznické ohlasy

The Brooklyn Kids Funny Bunny

Zákaznické ohlasy na tento sedací vak jsou vynikající a kupující na něj nedají dopustit. Několik zákazníků již podělilo své zkušenosti s tímto produktem a zanechali svůj názor na našich stránkách.

Nečekejte a pořiďte si The Brooklyn Kids Funny Bunny již dnes

Pokud pro Vás znamená kvalita, design, a bezpečnost, je tento sedací vak pro Vaše děti přesně to pravé. Kromě toho, že je tento produkt kvalitní, má také velmi přijatelnou cenu.

Zajděte na naše stránky https://www.velkynabytek.cz/produkt/modry-detsky-sedaci-vak-the-brooklyn-kids-funny-bunny a přesvědčte se sami o jeho všech výhodách a kráse. Vaše děti si tento sedací vak zamilují a Vy budete mít celou rodinu spokojenou.