Rubriky
ADVENTURES

Zhodnocení šatní skříně Waterloo 230 sonoma trufla/dub bahenní


Moderní 2-dveřová skříň Waterloo

Šatní skříně patří mezi nejvíce používaný nábytek v každé domácnosti. Kromě své funkčnosti mohou šatní skříně dodat interiéru také estetickou hodnotu. Jednou z možností, jak doplnit svůj domov o skvěle vypadající skříň, je investice do moderní 2-dveřové skříně Waterloo. Tato skříň nabízí nejen energický a moderní vzhled, ale také výjimečnou kvalitu.

Zajímá vás, co dělá skříň Waterloo tak skvělou volbou pro vaši domácnost? Pak si neváhejte přečíst dál.

Dodáváme v dekoru sonoma trufla/dub bahenní

Chcete si být jisti, že vaše nová skříň bude dokonale odpovídat vašemu vkusu a stylu domácnosti? Waterloo 230 sonoma trufla/dub bahenní skříň nabízí kombinaci dvou krásných přírodních odstínů. Sonoma trufla a dub bahenní jsou barevné finiše, které zapadají do různých typů interiérů.

Tuto šatní skříň můžete zakoupit na https://www.bestnabytek.cz/produkt/satni-skrin-waterloo-230-sonoma-trufla-dub-bahenni.

Vnitřní uspořádání na fotografii č.2

Jednou z nejvíce atraktivních částí šatní skříně Waterloo je její vnitřní uspořádání. Skříň nabízí spoustu prostoru pro uložení vašich věcí, včetně jejich oddělení do různých oddílů. I když má skříň Waterloo standardní rozměry, nabízí díky tomuto vnitřnímu uspořádání o něco více místa než ostatní skříně. Vnitřní uspořádání si můžete prohlédnout na fotografii č.2.

Nábytek je dodáván v demontu

Jedním z největších atraktivních faktorů skříně Waterloo je, že se dodává v demontovatelném stavu. To znamená, že ji můžete sestavit svépomocí dle přiloženého návodu na sestavení. Montáž samozřejmě není úplně jednoduchá, ale pokud postupujete dle návodu a máte trochu základního nábytkářského zkušenosti, měl by být celý proces velmi snadný.

Parametry skříně Waterloo 230 sonoma trufla/dub bahenní

Krantové rozměry skříně Waterloo jsou 230x216x69,5 cm. Je vyrobená z vysokokvalitních laminovaných dřevotřískových desek o síle 16mm, což znamená, že je velmi pevná a odolná.

Údržba šatní skříně Waterloo 230 sonoma trufla/dub bahenní

Stejně jako většina nábytku, i šatní skříň potřebuje určitou údržbu. Údržba skříně Waterloo je velmi jednoduchá. Používejte běžně dostupné prostředky na úklid nábytku a postupujte dle návodu použití. Při čištění používejte měkkou bavlněnou utěrku, abyste nedrobili povrch skříně. Dále se nedoporučuje používat ostré hadříky. Je také důležité předejít uvolnění demontovatelných spojů občasným jejich dotažením.

Závěr

Skříň Waterloo 230 sonoma trufla/dub bahenní je vynikající volba pro každou domácnost, která hledá prostor pro věci a zároveň chce, aby jejich nový nábytek vypadal dobře. Skříň nabízí nejen praktické vnitřní uspořádání, ale také skvělý design a vysokou kvalitu. S montáží i údržbou je velmi snadné nakládat.